Kent Fitness XC Match 6, Season 2021-2022

Knole Park, Sevenoaks on 2022-03-20 at 09:00

Please choose how you would like to filter the results.
326 runners listed
The score column gives the team scoring slot the runner filled if appropriate. NS denotes a non-scorer. NSBLS denotes a non-scorer who was better placed than the team's last scorer.
Ov Pos Lg Pos Bib Runner Age Time Club Score Rtg #
1 1 1112 Paul Freeman-Jones 29 28:42 Sevenoaks AC M1 100.00 Debut
2 2 391 Justin Lane 46 28:57 Medway & Mstn AC V40:1 99.51 Debut
3 3 597 Kieran O'Doherty 38 29:04 Petts Wood Runners M1 99.02 15
4 4 674 James Mason 39 29:08 Sevenoaks AC M2 98.53 15
5 5 583 Steve Taylor 35 29:14 Petts Wood Runners M2 98.04 7
6 6 779 Jack Bradley 33 29:17 Thanet RR M1 97.55 13
7 7 510 Charles George 21 29:21 Paddock Wood AC M1 97.06 12
8 8 901 Simon Jones 47 29:23 Canterbury H V40:1 96.57 39
9 9 397 Chris Rampling 35 29:24 Medway & Mstn AC M1 96.08 12
10 10 942 Daniel St Martin 36 29:26 Medway & Mstn AC M2 95.59 16
11 11 562 Adam Wilkinson 30 29:32 Petts Wood Runners M3 95.10 13
12 12 859 Mark Dickson 44 29:35 Petts Wood Runners V40:1 94.61 2
13 13 549 Harry Young 22 29:46 Paddock Wood AC M2 94.12 14
14 14 26 Simon Horler 42 30:18 Bromley Vets AC V40:1 93.63 31
15 15 874 Simon Dobson 38 30:34 Petts Wood Runners NSBLS 93.14 4
16 16 897 Henry Cox 24 30:44 Canterbury H M1 92.65 12
17 17 924 Sean Barwick 19 30:58 Medway & Mstn AC M3 92.16 3
18 18 958 Andrew Saunders 17 31:04 Paddock Wood AC M3 91.67 4
19 19 550 Kev Howarth 50 31:15 Petts Wood Runners V50:1 91.18 20
20 20 881 Jude Wood 23 31:31 Thanet RR M2 90.69 4
21 21 688 Edmund Saunders 39 31:34 Sevenoaks AC M3 90.20 17
22 22 867 Mark Griffin 46 31:38 Petts Wood Runners V40:2 89.71 2
23 23 634 Duncan Platt 52 31:42 Plumstead Rnnrs V50:1 89.22 4
24 24 134 Chris Turner 53 31:47 Dartford H V50:1 88.73 13
25 25 426 Stephen Dipre 55 31:50 NEJ Running Club V50:1 88.24 64
26 26 946 Gareth Williams 55 31:59 Medway & Mstn AC V50:1 87.75 8
27 27 195 Andrew Green 53 32:02 Dartford RR V50:1 87.25 65
28 28 665 Andrew Hutchinson 42 32:10 Sevenoaks AC V40:1 86.76 16
29 29 584 Dean Lenihan 45 32:12 Petts Wood Runners NSBLS 86.27 8
30 30 138 Reuben Burford 50 32:16 Dartford H V50:2 85.78 28
31 31 619 Matt Benson 28 32:20 Plumstead Rnnrs M1 85.29 4
32 32 72 Alex Horsley 45 32:23 Canterbury H V40:2 84.80 12
33 1 912 Andrea Berquez 36 32:25 Sevenoaks AC V35 100.00 3
34 33 253 Robert Conetta 41 32:33 Istead & Ifield H V40:1 84.31 9
35 34 949 Josh Nice 36 32:33 Medway & Mstn AC NSBLS 83.82 55
36 35 941 Alun Rodgers 55 32:37 Medway & Mstn AC V50:2 83.33 108
37 36 540 Adam Tibbals 46 32:43 Paddock Wood AC V40:1 82.84 17
38 37 511 Michael Gibbs 36 32:47 Paddock Wood AC NSBLS 82.35 15
39 38 827 Andy Tippet 35 32:49 Petts Wood Runners NSBLS 81.86 16
40 39 652 Chris Fenn 31 32:51 Sevenoaks AC NSBLS 81.37 5
41 40 1089 Stephen Camacho 29 32:52 Petts Wood Runners NSBLS 80.88 Debut
42 41 554 Andy Robertson 28 32:53 Petts Wood Runners NSBLS 80.39 5
43 42 398 Sean Rodwell 34 32:54 Medway & Mstn AC NSBLS 79.90 18
44 43 1106 Oliver Lister 29 33:01 Petts Wood Runners NSBLS 79.41 Debut
45 44 144 Chris Biddle 40 33:02 Dartford H V40:1 78.92 26
46 45 1084 William Palmer 49 33:11 Sevenoaks AC V40:2 78.43 Debut
47 46 675 Andrew Mead 53 33:27 Sevenoaks AC V50:1 77.94 43
48 47 694 Harvey Taylor 17 33:29 Sevenoaks AC NSBLS 77.45 6
49 48 864 Hector Rodriguez Drumond 37 33:31 Petts Wood Runners NSBLS 76.96 5
50 49 707 David Valenti 32 33:33 Sittingbourne Str M1 76.47 34
51 50 155 Chris Archer 18 33:36 Dartford H M1 75.98 5
52 51 556 Daniel Selman 50 33:37 Petts Wood Runners V50:2 75.49 24
53 52 436 Rob Hicks 36 33:38 NEJ Running Club M1 75.00 9
54 53 780 Christopher Brenchley 51 33:41 Thanet RR V50:1 74.51 33
55 54 405 Darren Wright 46 33:43 Medway & Mstn AC V40:2 74.02 7
56 55 712 Gareth Lewis 55 33:45 Sittingbourne Str V50:1 73.53 4
57 56 151 Daniel Jackson 28 33:47 Dartford H M2 73.04 8
58 57 903 Matt Slark 34 33:48 Canterbury H M2 72.55 12
59 58 802 Phil Stevens 54 33:49 Thanet RR V50:2 72.06 11
60 59 142 Stuart Waterman 43 33:51 Dartford H V40:2 71.57 45
61 2 90 Emily Collins 27 33:52 Canterbury H F1 99.18 4
62 3 218 Renata McDonnell 47 33:56 Deal Tri Club V45 98.36 23
63 60 1021 Julien Camard 24 34:06 Deal Tri Club M1 71.08 2
64 61 678 Shaun Mullen 45 34:12 Sevenoaks AC NSBLS 70.59 8
65 62 536 David Sampson 61 34:16 Paddock Wood AC V60 70.10 35
66 63 1043 Greg Norman 61 34:20 Canterbury H V60 69.61 4
67 64 543 Mike Walter 43 34:22 Paddock Wood AC V40:2 69.12 47
68 65 213 Dave Pickup 51 34:37 Deal Tri Club V50:1 68.63 18
69 66 557 Gavin Mackay 51 34:42 Petts Wood Runners NSBLS 68.14 35
70 67 139 Paul Dawes 49 34:52 Dartford H M3 67.65 37
71 68 503 Nicholas Denbow 56 35:02 Paddock Wood AC V50:1 67.16 24
72 69 1113 Charles Blackmore 56 35:11 Petts Wood Runners NSBLS 66.67 Debut
73 70 680 Sebastian Naughton 48 35:16 Sevenoaks AC NSBLS 66.18 4
74 71 157 Edward Best 17 35:18 Dartford H NSBLS 65.69 2
75 72 935 Paul McAuliffe 66 35:23 Medway & Mstn AC V60 65.20 19
76 73 703 Tim Young 49 35:27 Sevenoaks AC NSBLS 64.71 5
77 74 914 Nicholas Mileham 41 35:30 Sevenoaks AC NSBLS 64.22 2
78 4 816 Emma Crawford 43 35:30 Petts Wood Runners V35 97.54 31
79 75 614 Jake Hussey 55 35:36 Plumstead Rnnrs V50:2 63.73 60
80 76 216 Stuart Gibson 49 35:38 Deal Tri Club V40:1 63.24 17
81 77 496 Iain Campbell 43 35:54 Paddock Wood AC NSBLS 62.75 2
82 78 555 James Wall 29 35:55 Petts Wood Runners NSBLS 62.25 20
83 79 724 Richard McDonagh 47 35:56 Sittingbourne Str V40:1 61.76 6
84 80 495 Robert Caldwell 43 36:01 Paddock Wood AC NSBLS 61.27 Debut
85 5 504 Laura Douse 39 36:09 Paddock Wood AC V35 96.72 27
86 81 539 Ian Sutherland 47 36:15 Paddock Wood AC NSBLS 60.78 15
87 6 916 Hannah Sangan 28 36:20 Sevenoaks AC F1 95.90 4
88 7 657 Vanessa Gilmartin 46 36:21 Sevenoaks AC V45 95.08 21
89 8 956 Penny Pilbeam 52 36:29 Paddock Wood AC V45 94.26 3
90 82 1083 David Killpack 36 36:30 Sevenoaks AC NSBLS 60.29 Debut
91 83 1013 Simon Cox 63 36:31 Deal Tri Club V60 59.80 4
92 84 375 Robert Brunger 43 36:32 Maidstone H V40:1 59.31 32
93 85 1015 Andrew Mills 50 36:32 Maidstone H V50:1 58.82 15
94 86 58 Jon Blunt 61 36:34 Canterbury H V50:1 58.33 25
95 87 225 Kevin Crockford 58 36:37 Gravesend RR & AC V50:1 57.84 6
96 9 647 Julia Davis 24 36:38 Sevenoaks AC NSBLS 93.44 6
97 10 995 Harriot Sinclair 54 36:39 Paddock Wood AC F1 92.62 5
98 11 1105 Elly Phillips 27 36:40 Petts Wood Runners F1 91.80 Debut
99 88 366 Martin Jones 50 36:42 Maidstone H V50:2 57.35 4
100 89 608 Hugo McGregor-Davies 51 36:42 Plumstead Rnnrs V40:1 56.86 26
101 12 98 Claire Pluckrose 53 36:46 Canterbury H V45 90.98 17
102 90 999 Jay Browne 49 36:49 Dartford RR V40:1 56.37 11
103 91 566 Marcus Elwes 57 36:51 Petts Wood Runners NSBLS 55.88 25
104 13 1082 Caroline Fenwick 44 36:51 Sevenoaks AC NSBLS 90.16 Debut
105 14 301 Victoria Wright 31 36:54 Istead & Ifield H F1 89.34 18
106 92 763 Neil Williams 51 37:05 Swanley & Dist AC V50:1 55.39 4
107 15 863 Anna Hanbury 45 37:06 Petts Wood Runners V45 88.52 5
108 93 580 David Moore 57 37:07 Petts Wood Runners NSBLS 54.90 13
109 94 923 Steve Pairman 60 37:13 Bromley Vets AC V60 54.41 2
110 16 117 Tereza Francova 38 37:15 Dartford H V35 87.70 6
111 95 570 Tim Springett 57 37:18 Petts Wood Runners NSBLS 53.92 39
112 96 910 Peter Moore 58 37:20 Istead & Ifield H V50:1 53.43 14
113 97 735 Mike Baron 62 37:23 Swanley & Dist AC V60 52.94 77
114 17 96 Joanne Norrington 38 37:27 Canterbury H V35 86.89 52
115 18 158 Charlotte Wood 27 37:28 Dartford RR F1 86.07 30
116 19 915 Rebecca Pickard 46 37:30 Sevenoaks AC NSBLS 85.25 3
117 20 1096 Flora Jones 41 37:32 Petts Wood Runners NSBLS 84.43 Debut
118 98 186 Ian McGrath 49 37:36 Dartford RR V40:2 52.45 16
119 99 64 Adam Cowper-Smith 63 37:39 Canterbury H V50:2 51.96 32
120 100 788 Stephen Forshaw 52 37:39 Thanet RR V40:1 51.47 56
121 101 553 David Groom 56 37:44 Petts Wood Runners NSBLS 50.98 20
122 21 107 Rebecca Williams 33 37:45 Canterbury H NSBLS 83.61 6
123 22 828 Lucy Drury 34 37:48 Petts Wood Runners NSBLS 82.79 12
124 23 447 Tanya Lorenzotti 33 37:49 NEJ Running Club F1 81.97 9
125 102 282 Ken Phillips 57 37:52 Istead & Ifield H V50:2 50.49 11
126 103 606 Gavin Banks 42 37:56 Plumstead Rnnrs V40:2 50.00 11
127 104 395 Dean Parkinson 49 37:57 Medway & Mstn AC NS 49.51 6
128 105 541 John Tolhurst 68 38:01 Paddock Wood AC V50:2 49.02 28
129 106 559 Simon Brier 54 38:03 Petts Wood Runners NSBLS 48.53 9
130 107 752 Jason Saunders 53 38:04 Swanley & Dist AC V50:2 48.04 6
131 108 716 James Topham 50 38:04 Sittingbourne Str V50:2 47.55 24
132 24 591 Chloe Haffenden 24 38:05 Petts Wood Runners NSBLS 81.15 7
133 25 380 Sharon Barnett 48 38:21 Maidstone H V45 80.33 28
134 109 592 Stuart Scott 55 38:23 Petts Wood Runners NSBLS 47.06 22
135 26 645 Pauline Dalton 57 38:26 Sevenoaks AC V55 79.51 54
136 110 855 Stuart Isaacs 52 38:27 Petts Wood Runners NSBLS 46.57 6
137 111 618 Callum Cox 19 38:29 Plumstead Rnnrs M2 46.08 8
138 112 565 Jim Winbourne 54 38:30 Petts Wood Runners NSBLS 45.59 18
139 113 1014 Robert White 51 38:34 Dartford RR V50:2 45.10 30
140 27 589 Sally Haffenden 51 38:39 Petts Wood Runners NSBLS 78.69 10
141 114 1032 Robert Dally 51 38:40 Petts Wood Runners NSBLS 44.61 4
142 115 793 Steve Morgan 50 38:42 Thanet RR V40:2 44.12 9
143 116 826 John Kingscott 45 38:43 Petts Wood Runners NSBLS 43.63 6
144 117 488 Paul Miller 45 38:48 NEJ Running Club V40:1 43.14 11
145 118 631 Robert Lenihan 38 38:51 Plumstead Rnnrs M3 42.65 13
146 119 427 Andy Eastment 62 38:52 NEJ Running Club V60 42.16 54
147 28 410 Lynn Boston 51 38:56 NEJ Running Club V45 77.87 14
148 29 105 Barbara Wenman 64 38:58 Canterbury H V55 77.05 96
149 30 350 Geraldine Young 43 39:03 Maidstone H V35 76.23 16
150 120 28 Gareth Hudson 60 39:04 Bromley Vets AC V50:1 41.67 6
151 31 1114 Claire Hope 36 39:10 Dartford RR V35 75.41 Debut
152 121 755 Richard Tame 44 39:12 Swanley & Dist AC V40:1 41.18 2
153 122 596 Jeremy Benson 61 39:14 Petts Wood Runners V60 40.69 18
154 123 849 Carl Inman 49 39:18 Petts Wood Runners NS 40.20 7
155 32 32 Joanne Kelly 47 39:22 Bromley Vets AC V45 74.59 6
156 124 862 Jon Dedman 59 39:26 Petts Wood Runners NS 39.71 4
157 125 1030 Bill Middleton 65 39:46 Petts Wood Runners NS 39.22 6
158 33 577 Geraldine Schaer 55 39:48 Petts Wood Runners V55 73.77 22
159 34 575 Chloe Wilkinson 30 39:49 Petts Wood Runners NS 72.95 12
160 35 465 Deborah Patmore 52 39:50 NEJ Running Club V35 72.13 18
161 126 558 David Welfare 48 39:50 Petts Wood Runners NS 38.73 4
162 127 1086 Andrew Bowden-Brown 46 39:51 Petts Wood Runners NS 38.24 Debut
163 128 952 Gary Nichols 70 39:53 Paddock Wood AC NS 37.75 4
164 36 402 Vanessa Vander 37 40:09 Medway & Mstn AC V35 71.31 9
165 129 985 Michael Reeves 56 40:10 Petts Wood Runners NS 37.25 21
166 130 620 Daniel Cox 21 40:11 Plumstead Rnnrs NSBLS 36.76 11
167 37 699 Bridgit Weekes 64 40:16 Sevenoaks AC NS 70.49 16
168 131 726 Mike Poppy 55 40:21 Sittingbourne Str V40:2 36.27 108
169 132 532 Mark Rich 46 40:24 Paddock Wood AC NS 35.78 4
170 133 177 Chris Dellow 69 40:26 Dartford RR V60 35.29 59
171 38 444 Agata Kasprzyk 34 40:29 NEJ Running Club NSBLS 69.67 31
172 134 49 Mike Simms 54 40:30 Bromley Vets AC V50:2 34.80 29
173 39 251 Anna Cleary 40 40:36 Istead & Ifield H V35 68.85 4
174 135 48 Jason Short 51 40:38 Bromley Vets AC V40:2 34.31 6
175 40 1080 Fiona Willis 47 40:45 Petts Wood Runners NS 68.03 2
176 41 938 Hayley Palmer 41 40:49 Medway & Mstn AC F1 67.21 5
177 42 817 Jenny Leng 55 40:52 Petts Wood Runners NS 66.39 33
178 136 720 Steve Shrimplin 64 40:54 Sittingbourne Str V60 33.82 109
179 43 1050 Alena Smith 42 40:56 Deal Tri Club V35 65.57 5
180 44 308 Carrie Hitchman 42 40:58 Larkfield AC V35 64.75 28
181 137 7 Nigel Bulmer 57 41:15 Bromley Vets AC M1 33.33 33
182 138 822 Trevor Adams 60 41:17 Petts Wood Runners NS 32.84 5
183 139 130 Keith Hughes 57 41:26 Dartford H NSBLS 32.35 20
184 140 420 Alan Cox 62 41:26 NEJ Running Club V50:2 31.86 70
185 45 691 Sarah Shewell 62 41:28 Sevenoaks AC NS 63.93 117
186 141 957 Keith Saunders 57 41:30 Paddock Wood AC NS 31.37 5
187 46 882 Ellie Garrett 22 41:31 Thanet RR F1 63.11 3
188 142 168 Phil Wells 58 41:32 Dartford RR M1 30.88 48
189 143 85 Mark Wenman 68 41:38 Canterbury H M3 30.39 93
190 144 174 Dave Best 51 41:40 Dartford RR M2 29.90 9
191 47 1025 Mel Horley 53 41:44 Maidstone H F1 62.30 16
192 145 1040 Phil Burlinson 60 41:51 Petts Wood Runners NS 29.41 4
193 48 55 Marijana Urbany 51 41:58 Bromley Vets AC V35 61.48 36
194 49 567 Nathalie Juchau 50 41:59 Petts Wood Runners NS 60.66 4
195 146 839 Nigel Hewson 61 42:06 Petts Wood Runners NS 28.92 7
196 50 767 Nicola Boyes 55 42:13 Thanet RR V55 59.84 17
197 147 978 James Ward 53 42:14 Bromley Vets AC M2 28.43 3
198 148 425 Sam Dichphat 61 42:20 NEJ Running Club V40:2 27.94 5
199 51 474 Rebecca Stant 32 42:21 NEJ Running Club NSBLS 59.02 4
200 149 649 Chris Desmond 59 42:31 Sevenoaks AC V50:2 27.45 82
201 150 601 Paul Hiles 61 42:34 Plumstead Rnnrs V60 26.96 53
202 52 388 Mo Fazakerley 58 42:39 Medway & Mstn AC V55 58.20 12
203 151 326 Ian Murray 54 42:45 Larkfield AC V50:1 26.47 9
204 152 61 Steve Clark 69 42:48 Canterbury H NS 25.98 125
205 153 431 Martin Flannery 54 42:48 NEJ Running Club M2 25.49 40
206 53 769 Claire Greenaway 36 42:49 Thanet RR V35 57.38 22
207 54 112 Alison Unsworth 46 42:50 Dartford H V45 56.56 7
208 154 728 Jeff Gardiner 58 42:51 Sittingbourne Str M2 25.00 5
209 55 605 Fiona Lore 41 42:57 Plumstead Rnnrs V35 55.74 6
210 155 76 Matthew Northover 53 42:58 Canterbury H NS 24.51 24
211 156 319 Nick Farrant 45 42:59 Larkfield AC V40:1 24.02 13
212 56 219 Rachel Dellafera 32 43:04 Gravesend RR & AC F1 54.92 12
213 157 136 Andrew Archer 52 43:12 Dartford H NSBLS 23.53 10
214 57 551 Lianne Flynn 30 43:24 Petts Wood Runners NS 54.10 4
215 58 630 Becky Parrish 31 43:27 Plumstead Rnnrs F1 53.28 4
216 59 221 Julie Turk 59 43:31 Gravesend RR & AC V55 52.46 Debut
217 158 791 Peter Heath 65 43:37 Thanet RR V60 23.04 16
218 60 1095 Presheena Howell 37 43:47 Petts Wood Runners NS 51.64 Debut
219 61 980 Tamasin Dorosti 32 43:49 Thanet RR NSBLS 50.82 6
220 159 229 Robin Heel 65 43:50 Gravesend RR & AC V60 22.55 91
221 62 704 Samantha Znetyniak 46 43:51 Sevenoaks AC NS 50.00 8
222 160 1099 Joseph Mulhall 46 43:55 Petts Wood Runners NS 22.06 2
223 63 452 Carol Marsh 62 43:57 NEJ Running Club V55 49.18 16
224 161 161 Paul Lewis 56 43:58 Dartford RR M3 21.57 39
225 64 700 Lucy Wilkes 42 44:04 Sevenoaks AC NS 48.36 5
226 65 175 Alexandra Cooper 49 44:08 Dartford RR V45 47.54 36
227 162 262 John Gillis 63 44:12 Istead & Ifield H V60 21.08 88
228 66 535 Rebecca Roberts 46 44:17 Paddock Wood AC NSBLS 46.72 4
229 67 110 Elizabeth Ives 54 44:21 Dartford H F1 45.90 34
230 163 729 Ian Pateman 61 44:27 Sittingbourne Str M3 20.59 74
231 68 561 Maxine Horsfield 45 44:32 Petts Wood Runners NS 45.08 Debut
232 69 100 Jean Roffe 54 44:35 Canterbury H NS 44.26 8
233 164 1108 Peter Seal 62 44:40 Larkfield AC V60 20.10 15
234 165 331 Fred Streatfield 70 44:57 Larkfield AC V50:2 19.61 23
235 166 403 Phil Wallace 73 45:15 Medway & Mstn AC NS 19.12 77
236 70 685 Ella Pyman 55 45:25 Sevenoaks AC NS 43.44 17
237 71 774 Janet Morgan 63 45:43 Thanet RR V45 42.62 18
238 167 83 Jon Vann 66 45:48 Canterbury H NS 18.63 34
239 168 245 Barry Bell 73 45:50 Istead & Ifield H V40:2 18.14 86
240 169 983 David Murray 56 46:00 Maidstone H V40:2 17.65 9
241 170 1067 Mike Springett 28 46:09 Petts Wood Runners NS 17.16 23
242 171 237 David Wright 56 46:13 Gravesend RR & AC V50:2 16.67 101
243 172 181 Darren Rickard 52 46:18 Dartford RR NS 16.18 5
244 173 876 Ka Sing Tung 65 46:20 Petts Wood Runners NS 15.69 11
245 72 399 Catherine Rodwell 34 46:29 Medway & Mstn AC NSBLS 41.80 13
246 73 705 Julie Greene 50 46:33 Sittingbourne Str V45 40.98 47
247 174 841 Nick Squires 60 46:39 Petts Wood Runners NS 15.20 4
248 74 906 Tilly Roffe 19 46:44 Canterbury H NS 40.16 6
249 75 1065 Marta Bojda 38 46:45 Deal Tri Club F1 39.34 3
250 175 853 Louis Strover 53 46:48 Petts Wood Runners NS 14.71 2
251 76 1098 Julie Medhurst 45 46:55 Petts Wood Runners NS 38.52 7
252 176 852 Christopher Gatt Floridia 45 46:55 Petts Wood Runners NS 14.22 2
253 177 86 Peter Yarlett 69 47:06 Canterbury H NS 13.73 55
254 178 448 Nello Lorenzotti 63 47:10 NEJ Running Club M3 13.24 38
255 179 739 Derek Hopkins 60 47:30 Swanley & Dist AC V40:2 12.75 6
256 77 1104 Lucy Tang 44 47:31 Petts Wood Runners NS 37.70 Debut
257 78 836 Hilary Morton 47 47:35 Petts Wood Runners NS 36.89 5
258 180 1101 Rob Sampson 59 47:37 Petts Wood Runners NS 12.25 Debut
259 79 376 Sally Howson 52 47:44 Maidstone H NSBLS 36.07 30
260 80 563 Janine Harris 51 47:47 Petts Wood Runners NS 35.25 12
261 81 89 Sammy Black 41 47:49 Canterbury H NS 34.43 4
262 82 891 Rebecca Sampson 23 47:50 Petts Wood Runners NS 33.61 7
263 83 711 Caroline Lewis 53 47:53 Sittingbourne Str V35 32.79 3
264 181 733 Jerry Ash 62 47:58 Swanley & Dist AC M1 11.76 9
265 84 222 Zara Williamson 51 48:02 Gravesend RR & AC V45 31.97 3
266 182 336 Ben Aspland 49 48:14 Maidstone H M1 11.27 35
267 183 1001 Sebastian Subiger 48 48:14 NEJ Running Club NS 10.78 2
268 85 281 Barbara Ockendon 69 48:16 Istead & Ifield H V55 31.15 39
269 184 227 James Gostick 36 48:27 Gravesend RR & AC M1 10.29 5
270 185 22 Roger Harris 66 48:28 Bromley Vets AC M3 9.80 56
271 86 509 Melissa Ferns 55 48:55 Paddock Wood AC V55 30.33 23
272 87 854 Tracey Isaacs 52 49:02 Petts Wood Runners NS 29.51 5
273 88 871 Emma Horan 33 49:02 Petts Wood Runners NS 28.69 6
274 89 848 Gemma Worley 29 49:03 Petts Wood Runners NS 27.87 11
275 186 81 Steve Reynolds 63 49:09 Canterbury H NS 9.31 98
276 187 73 Richard Hudson 65 49:16 Canterbury H NS 8.82 23
277 90 595 Anna Adams 36 49:19 Petts Wood Runners NS 27.05 3
278 188 71 Joe Hicks 68 49:25 Canterbury H NS 8.33 68
279 91 598 Biljana Petrushevska 49 49:28 Petts Wood Runners NS 26.23 8
280 189 173 Roy Knight 71 49:29 Dartford RR NS 7.84 33
281 92 865 Sharon Wroe 63 49:45 Petts Wood Runners NS 25.41 3
282 93 120 Stephanie Dann 34 50:00 Dartford H NSBLS 24.59 34
283 190 337 Bohdan Rainczuk 60 50:07 Maidstone H V60 7.35 48
284 94 777 Sorcha Page 47 50:12 Thanet RR NS 23.77 4
285 95 612 Jude Wheeler 38 50:14 Plumstead Rnnrs NSBLS 22.95 32
286 96 185 Emily Booker 45 50:15 Dartford RR NSBLS 22.13 5
287 97 740 Linsey Hopkins 51 50:40 Swanley & Dist AC V45 21.31 5
288 98 312 Alison Smith 44 50:43 Larkfield AC F1 20.49 13
289 99 842 Rachel Inman 49 50:46 Petts Wood Runners NS 19.67 4
290 191 693 Lionel Stielow 73 50:51 Sevenoaks AC V60 6.86 20
291 100 241 Hannah Bain 32 50:54 Istead & Ifield H NSBLS 18.85 6
292 101 3 Barbara Baker 70 51:03 Bromley Vets AC V55 18.03 35
293 102 1111 Mandy Lock 60 51:19 Sevenoaks AC NS 17.21 Debut
294 103 2 Joan Andrew 58 51:29 Bromley Vets AC F1 16.39 28
295 192 292 Andrew Thompson 58 51:32 Istead & Ifield H M1 6.37 6
296 104 820 Corinne Hollamby 55 51:55 Petts Wood Runners NS 15.57 3
297 105 905 Julie Cox 60 51:58 Canterbury H NS 14.75 4
298 106 468 Jessica Phillips 31 52:00 NEJ Running Club NS 13.93 12
299 107 731 Mel Aflatt 59 52:06 Swanley & Dist AC V55 13.11 16
300 193 1088 Michael Boyd 50 52:09 Petts Wood Runners NS 5.88 7
301 194 414 Simon Capey 70 52:23 NEJ Running Club NS 5.39 6
302 195 172 Mike Richardson 70 52:45 Dartford RR NS 4.90 129
303 196 54 Tony Unseld 76 53:06 Bromley Vets AC NS 4.41 37
304 108 996 Ruth Watson 58 53:23 Dartford RR V55 12.30 2
305 109 246 Joyce Bell 69 53:54 Istead & Ifield H V45 11.48 26
306 110 929 Kat Ford 36 54:29 Medway & Mstn AC NSBLS 10.66 15
307 197 939 Nigel Read 71 54:33 Medway & Mstn AC NS 3.92 44
308 111 291 Ella Thompson 29 55:54 Istead & Ifield H NS 9.84 11
309 198 215 Kev Brown 62 56:06 Deal Tri Club V50:2 3.43 61
310 112 823 Ann Adams 61 58:37 Petts Wood Runners NS 9.02 5
311 113 877 Wendy Tung 62 58:48 Petts Wood Runners NS 8.20 10
312 114 1097 Sue McAdam 58 58:52 Petts Wood Runners NS 7.38 6
313 199 866 Richard Dunstan 70 59:10 Petts Wood Runners NS 2.94 10
314 200 367 Martin Pearson 44 1:00:24 Maidstone H M2 2.45 31
315 115 1092 Hannah Harrison 45 1:00:29 Petts Wood Runners NS 6.56 Debut
316 201 908 Darren Lewis 51 1:00:54 Istead & Ifield H M2 1.96 14
317 202 625 Les Pullen 67 1:01:49 Plumstead Rnnrs NS 1.47 60
318 116 671 Sylvia Lewis 69 1:01:57 Sevenoaks AC NS 5.74 23
319 117 609 Emma Killick 56 1:02:31 Plumstead Rnnrs V55 4.92 18
320 118 727 Sandra Gardiner 52 1:02:35 Sittingbourne Str F1 4.10 5
321 203 70 John Hartley 75 1:03:26 Canterbury H NS 0.98 95
322 119 911 Rosemary Moore 58 1:03:42 Istead & Ifield H NS 3.28 6
323 204 351 Graham Pearson 49 1:07:45 Maidstone H M3 0.49 35
324 120 1087 Gill Boyd 53 1:11:58 Petts Wood Runners NS 2.46 Debut
325 121 1094 Tara Howarth 47 1:11:58 Petts Wood Runners NS 1.64 Debut
326 122 840 Liz Squires 65 1:11:59 Petts Wood Runners NS 0.82 5