Kent Fitness XC Match 6, Season 2015-2016

Minnis Bay, Birchington on 2016-01-10 at 11:00

Please choose how you would like to filter the results.
374 runners listed
Ov Pos Lg Pos Runner Age Time Club Rating # Races
1 1 James Mason 32 36:14 Sevenoaks AC 100.00 5
2 2 Noel Sutton 44 36:20 Thanet RR 99.61 20
3 3 Sam Proctor 26 36:47 Dartford RR 99.22 13
4 4 Simon Jones 40 37:40 Canterbury H 98.84 17
5 5 Nigel Ling 39 37:52 Dartford RR 98.45 18
6 6 Philip Jackson 25 38:13 Sittingbourne Str 98.06 11
7 7 Alex Cameron 19 38:35 Dartford H 97.67 16
8 8 Thomas Purnell 28 39:04 Canterbury H 97.29 20
9 9 Steve Hobbs 41 39:09 Canterbury H 96.90 7
10 10 Sam Dowler 23 39:21 Dartford H 96.51 6
11 11 Terry Reeves 35 39:33 Dartford RR 96.12 18
12 12 John Latala 26 39:36 Dartford H 95.74 5
13 13 Owen Mitchell 31 39:57 Thanet RR 95.35 7
14 14 Richard Austin 37 40:00 Larkfield AC 94.96 4
15 15 Dave Hall 50 40:05 Dartford H 94.57 5
16 16 Connor Burford 18 40:20 Dartford H 94.19 26
17 17 Lloyd Nutley 35 40:42 Deal Tri Club 93.80 18
18 18 Nick Varley 46 40:48 Dartford H 93.41 14
19 19 Dylon Beaver 40 40:56 Plumstead Rnnrs 93.02 4
20 20 Andy Ashlee 46 41:05 Sevenoaks AC 92.64 17
21 21 Yiannis Christodoulou 32 41:24 Canterbury H 92.25 16
22 22 Lee Simpson 22 41:33 Sittingbourne Str 91.86 29
23 23 Tony Durey 52 41:34 Dartford H 91.47 65
24 24 Adam Hunt 31 41:39 Dartford H 91.09 5
25 25 Alex Horsley 38 41:47 Canterbury H 90.70 3
26 26 Simon Dahdi 36 41:48 Petts Wood Runners 90.31 12
27 27 Daniel Longhurst 34 41:51 Larkfield AC 89.92 5
28 28 Lewis Caiels 18 41:52 Plumstead Rnnrs 89.53 4
29 29 Martin Cunningham 53 41:54 Petts Wood Runners 89.15 18
30 30 Joe Parsons 25 41:55 Sevenoaks AC 88.76 16
31 31 Jon Kennedy 36 41:58 Dartford H 88.37 5
32 32 Stuart Waterman 37 42:10 Dartford H 87.98 26
33 33 Jacob Hussey 49 42:13 Plumstead Rnnrs 87.60 36
34 34 Andrew Milne 33 42:17 Sevenoaks AC 87.21 5
35 35 Kris Lasslett 27 42:20 Thanet RR 86.82 5
36 36 Graham Clarkson 51 42:25 Maidstone H 86.43 12
37 37 Edmund Saunders 33 42:30 Sevenoaks AC 86.05 5
38 38 Don Lawless 51 42:35 Maidstone H 85.66 12
39 39 Sam Deathe 34 42:38 New Eltham J 85.27 5
40 1 Hazel Behagg 40 42:40 Dartford RR 100.00 22
41 40 Andy Phillips 52 42:42 Canterbury H 84.88 9
42 41 Adrian Perkins 43 42:55 Maidstone H 84.50 21
43 42 Simon Arter 33 42:56 Thanet RR 84.11 4
44 43 Andy Swan 45 43:05 Deal Tri Club 83.72 12
45 44 Des Adkinson 50 43:11 Dartford H 83.33 10
46 45 Kris Noble 30 43:17 Sittingbourne Str 82.95 15
47 46 Daniel Witt 40 43:19 Sevenoaks AC 82.56 33
48 2 Anoushka Johnson 41 43:22 Dartford H 99.13 13
49 47 Ben Watts 26 43:32 Larkfield AC 82.17 Debut
50 48 Colin Kent 50 43:36 Canterbury H 81.78 38
51 49 James McHattie 31 43:37 Dartford RR 81.40 15
52 50 Carl Gardner 38 43:55 Dartford H 81.01 31
53 51 Tony Piper 50 44:01 Dartford RR 80.62 29
54 52 Neil Hacon 47 44:06 Sittingbourne Str 80.23 55
55 53 Trevor Wignall 56 44:08 Larkfield AC 79.84 11
56 54 Bryan Maillardet Jun. 34 44:13 New Eltham J 79.46 53
57 55 Paul Dawes 43 44:18 Dartford H 79.07 6
58 56 Tim Terry 36 44:24 Paddock Wood AC 78.68 4
59 57 Chris Topp 34 44:28 Dartford RR 78.29 41
60 58 Dave Fowler 35 44:30 Deal Tri Club 77.91 18
61 59 Jon Blunt 55 44:41 Canterbury H 77.52 7
62 60 John Stevens 54 44:44 Sevenoaks AC 77.13 15
63 61 Tony Waldron 48 44:47 Sevenoaks AC 76.74 15
64 62 Tim Springett 51 44:50 Petts Wood Runners 76.36 13
65 63 Peter Buckingham 47 44:54 Paddock Wood AC 75.97 63
66 64 Nigel Cook 51 44:55 Thanet RR 75.58 35
67 65 James Scanlon 19 45:04 Canterbury H 75.19 3
68 66 Andy Noble 51 45:07 Dartford RR 74.81 6
69 67 Jamie Fernandes 29 45:13 Petts Wood Runners 74.42 15
70 68 Colin Bates 54 45:16 Dartford H 74.03 6
71 69 Jack Hargreaves 24 45:20 Dartford RR 73.64 6
72 70 Neil Thompson 49 45:24 Petts Wood Runners 73.26 8
73 71 Andrew Breese 41 45:29 Petts Wood Runners 72.87 17
74 72 Peter Griffiths 54 45:31 Plumstead Rnnrs 72.48 14
75 73 Richard Hirschfeld 36 45:32 Dartford RR 72.09 10
76 74 Jeremy Dack 43 45:34 Deal Tri Club 71.71 4
77 75 Tex Ryan 25 45:36 Sevenoaks AC 71.32 8
78 76 David Valenti 26 45:39 Sittingbourne Str 70.93 4
79 77 Kent Parker 50 45:42 Sittingbourne Str 70.54 67
80 3 Laura Portway 33 45:51 New Eltham J 98.26 28
81 78 Matt Erwood 44 46:01 Dartford H 70.16 11
82 79 Gabriel Hall 43 46:03 Plumstead Rnnrs 69.77 9
83 80 Adrian Moody 53 46:05 Medway & Mstn AC 69.38 52
84 81 Wayne Tully 32 46:06 Sittingbourne Str 68.99 2
85 4 Cath Linney 46 46:16 Sevenoaks AC 97.39 20
86 82 Martyn Earl 35 46:21 Maidstone H 68.60 43
87 5 Hannah Roberts 35 46:24 Petts Wood Runners 96.52 16
88 83 John Gurney 58 46:24 Petts Wood Runners 68.22 17
89 6 Jenny Neal 46 46:26 New Eltham J 95.65 68
90 84 Allan McPherson 29 46:34 Sevenoaks AC 67.83 5
91 85 David Sampson 55 46:36 Paddock Wood AC 67.44 4
92 86 Jeremy Pridmore 42 46:37 Dartford H 67.05 11
93 87 Mark Wild 45 46:37 Paddock Wood AC 66.67 14
94 88 Alastair Melford 26 46:37 Deal Tri Club 66.28 Debut
95 89 Oliver Warwick 46 46:38 Deal Tri Club 65.89 14
96 90 John Tilston 40 46:38 Paddock Wood AC 65.50 15
97 91 Peter Cane Jnr 37 46:41 New Eltham J 65.12 3
98 7 Emma Hollands 43 46:43 Paddock Wood AC 94.78 20
99 92 Kevin Barnes 34 46:46 Larkfield AC 64.73 17
100 93 Matt Patey 23 46:51 Larkfield AC 64.34 2
101 8 Hannah Bradley 22 46:57 Dartford RR 93.91 4
102 9 Melody Kane 23 46:59 Dartford RR 93.04 5
103 94 Paul McAuliffe 60 46:59 Larkfield AC 63.95 2
104 95 Steve Bowley 51 47:00 Petts Wood Runners 63.57 5
105 10 Geraldine Schaer 49 47:01 Petts Wood Runners 92.17 2
106 11 Renate Blacker 46 47:01 Swanley & Dist AC 91.30 15
107 96 Alun Rodgers 49 47:03 Medway & Mstn AC 63.18 80
108 97 Craig Gibbons 38 47:05 New Eltham J 62.79 5
109 12 Emma Crawford 37 47:10 Petts Wood Runners 90.43 9
110 98 Harry Phelps 23 47:12 New Eltham J 62.40 20
111 99 Andy Girling 60 47:21 Deal Tri Club 62.02 25
112 13 Penny Ellison 39 47:23 Maidstone H 89.57 10
113 100 Matthew Pearce 30 47:25 Sittingbourne Str 61.63 6
114 14 Louisa Clifford 29 47:26 Deal Tri Club 88.70 2
115 15 Julie Stoppani 52 47:29 Maidstone H 87.83 66
116 101 Stuart Thompson 41 47:36 Sevenoaks AC 61.24 6
117 102 Russell Buchanan 44 47:48 Plumstead Rnnrs 60.85 35
118 16 Barbara Wenman 57 47:51 Canterbury H 86.96 66
119 103 Matthew Nunn 27 47:53 Sittingbourne Str 60.47 3
120 104 James Otter 50 48:00 Plumstead Rnnrs 60.08 29
121 105 Simon Roberts 43 48:02 Maidstone H 59.69 15
122 106 Steve Ball 48 48:04 Istead & Ifield H 59.30 11
123 107 James Emmitt 35 48:05 Larkfield AC 58.91 5
124 108 Mark Wenman 61 48:06 Canterbury H 58.53 63
125 109 Robert Davison 61 48:08 Canterbury H 58.14 63
126 110 Keith Dean 51 48:10 Maidstone H 57.75 16
127 111 Tim Thirkettle 55 48:11 Thanet RR 57.36 Debut
128 112 Tim Veysey-Smith 55 48:12 Paddock Wood AC 56.98 25
129 113 Nello Lorenzotti 57 48:14 New Eltham J 56.59 13
130 114 James Storey 36 48:21 Dartford RR 56.20 19
131 115 Jon Ives 47 48:25 Dartford H 55.81 6
132 116 Richard Bidois 49 48:26 Paddock Wood AC 55.43 57
133 117 Ben Aspland 43 48:27 Maidstone H 55.04 16
134 118 Wim Van Vuuren 46 48:28 Canterbury H 54.65 28
135 119 Mike Allen 48 48:31 Sevenoaks AC 54.26 Debut
136 120 Phil Wells 52 48:34 Dartford RR 53.88 28
137 121 Richard John 42 48:34 Plumstead Rnnrs 53.49 4
138 122 Andy Francis 52 48:35 Istead & Ifield H 53.10 60
139 123 Stephen Robson 50 48:37 Petts Wood Runners 52.71 14
140 17 Emily Kent 27 48:38 Dartford RR 86.09 12
141 124 Dan Garvey 33 48:38 Plumstead Rnnrs 52.33 Debut
142 18 Nicole Bonnet 40 49:00 Plumstead Rnnrs 85.22 5
143 125 Duncan Scott 53 49:07 Dartford H 51.94 8
144 126 Andy Farrant 59 49:13 Canterbury H 51.55 55
145 19 Annabelle Milne 36 49:25 Sevenoaks AC 84.35 3
146 127 Andy Evans 45 49:35 Sevenoaks AC 51.16 28
147 20 Joanne Norrington 32 49:36 Canterbury H 83.48 30
148 128 Mike Simms 48 49:38 Bromley Vets AC 50.78 11
149 129 David Cheeseman 49 49:40 New Eltham J 50.39 8
150 130 Tim Gates 49 49:40 Dartford RR 50.00 12
151 21 Jenny Leng 48 49:41 Petts Wood Runners 82.61 11
152 131 Steve Shrimplin 57 49:41 Sittingbourne Str 49.61 79
153 22 Sharon Barnett 41 49:42 Maidstone H 81.74 20
154 23 Anna Ridout 26 49:45 Dartford RR 80.87 10
155 132 Keith Bygrave 42 49:47 Plumstead Rnnrs 49.22 4
156 133 Chris Barber 41 49:47 Swanley & Dist AC 48.84 38
157 134 Paul Miller 39 49:50 New Eltham J 48.45 6
158 135 David Ballard 52 49:53 Dartford RR 48.06 7
159 136 Adrian Hawkins 46 49:55 Deal Tri Club 47.67 4
160 137 Trevor Edgley 68 50:00 Istead & Ifield H 47.29 17
161 24 Janet Cobby 54 50:02 New Eltham J 80.00 71
162 25 Dawn Saunders 45 50:03 Plumstead Rnnrs 79.13 26
163 138 Steve Smith 56 50:03 Bromley Vets AC 46.90 5
164 139 Alan Cox 56 50:04 New Eltham J 46.51 57
165 140 Rob Brunger 37 50:11 Maidstone H 46.12 13
166 141 Justin Deery 40 50:15 Swanley & Dist AC 45.74 2
167 142 Paul Mace 42 50:16 Paddock Wood AC 45.35 2
168 143 Ian Willmott 48 50:19 Dartford RR 44.96 36
169 26 Sarah Cronin 24 50:22 Dartford RR 78.26 3
170 27 Sally Mortleman 50 50:28 Sevenoaks AC 77.39 7
171 28 Debbie Patmore 46 50:29 Dartford RR 76.52 17
172 144 Chris Dellow 63 50:31 Dartford RR 44.57 45
173 145 Jevgenij Kazanov 58 50:32 Bromley Vets AC 44.19 8
174 146 Rob Laing 48 50:34 Petts Wood Runners 43.80 12
175 147 Leigh Thain 33 50:34 Thanet RR 43.41 4
176 29 Yvonne Elliott 50 50:35 Deal Tri Club 75.65 26
177 148 Martin Wisdom 54 50:39 New Eltham J 43.02 67
178 149 David Wright 50 50:42 Gravesend RR & AC 42.64 72
179 150 Duncan Cochrane 58 50:45 Sevenoaks AC 42.25 17
180 -- Reegan Archer   50:48 Medway & Mstn AC (Gst) -- --
181 151 Graham Wilsher 48 50:51 Plumstead Rnnrs 41.86 37
182 152 Bill Phelps 55 50:53 New Eltham J 41.47 30
183 153 Geoff Tyler 46 50:54 Sittingbourne Str 41.09 Debut
184 154 Chris Griffiths 32 51:01 Dartford RR 40.70 2
185 155 Scott Schurmer 44 51:04 Larkfield AC 40.31 19
186 156 Andy Dunmall 49 51:06 Swanley & Dist AC 39.92 52
187 157 Glen Ridout 57 51:11 Dartford RR 39.53 34
188 158 Mark Ransom 41 51:19 Sittingbourne Str 39.15 15
189 159 Trevor Crysell 49 51:29 Paddock Wood AC 38.76 3
190 30 Kathryn Suckling 46 51:31 Petts Wood Runners 74.78 3
191 160 Steve Bradshaw 36 51:33 Sittingbourne Str 38.37 Debut
192 161 Edgar Escalante 41 51:34 New Eltham J 37.98 Debut
193 162 Ross Pilcher 37 51:39 Sittingbourne Str 37.60 4
194 163 Peter Hayward 60 51:39 New Eltham J 37.21 11
195 164 Phil Cuypers 59 51:40 Medway & Mstn AC 36.82 21
196 165 Steve Reynolds 57 51:42 Canterbury H 36.43 69
197 166 Rob Bright 59 51:45 Larkfield AC 36.05 30
198 167 Darren Stevens 43 51:46 Petts Wood Runners 35.66 2
199 168 Paul Foreman 59 51:51 Swanley & Dist AC 35.27 35
200 169 Dai Jones 57 51:51 New Eltham J 34.88 29
201 170 Craig Wickes 48 52:00 Swanley & Dist AC 34.50 22
202 171 Nick Simmonds 42 52:06 Maidstone H 34.11 2
203 172 Marco Keir 54 52:09 Canterbury H 33.72 48
204 173 David Moore 46 52:10 Maidstone H 33.33 47
205 174 Daren Parris 47 52:11 Canterbury H 32.95 5
206 175 David Thornby 64 52:25 Maidstone H 32.56 51
207 176 Ivon Whitmore 63 52:26 Medway & Mstn AC 32.17 90
208 177 David Lewis 61 52:31 New Eltham J 31.78 4
209 178 Richey Estcourt 38 52:37 Dartford RR 31.40 4
210 179 John Crockford 47 52:39 Gravesend RR & AC 31.01 14
211 180 Geoff Vine 68 52:43 Sevenoaks AC 30.62 50
212 181 Tom Woodcock 22 52:44 New Eltham J 30.23 4
213 31 Sarah Regan 44 52:56 Bromley Vets AC 73.91 9
214 182 John Allen 50 53:15 Istead & Ifield H 29.84 2
215 32 Sarah Shewell 56 53:16 Sevenoaks AC 73.04 88
216 33 Katie North 36 53:18 Deal Tri Club 72.17 2
217 183 Nigel Bulmer 50 53:22 Bromley Vets AC 29.46 6
218 184 Dave Morris 66 53:23 Larkfield AC 29.07 51
219 34 Katie Rose 24 53:24 Sittingbourne Str 71.30 2
220 35 Bonnie Maugey 18 53:26 Dartford H 70.43 6
221 185 Andrew Nellies 36 53:32 Sittingbourne Str 28.68 10
222 36 Kay Zhang 44 53:39 Swanley & Dist AC 69.57 9
223 186 Andy Mahon 37 53:39 Dartford RR 28.29 11
224 37 Jennifer Coleman 25 53:49 Sittingbourne Str 68.70 9
225 38 Christine Campany 54 53:54 Dartford RR 67.83 12
226 39 Annette Nixon 45 54:02 Deal Tri Club 66.96 15
227 187 Peter Ratcliffe 65 54:06 Plumstead Rnnrs 27.91 13
228 188 John Annett 58 54:09 Dartford H 27.52 2
229 189 John Gillis 57 54:09 Istead & Ifield H 27.13 62
230 40 Tessa Hales 34 54:10 Plumstead Rnnrs 66.09 6
231 190 Paul Cooper 56 54:11 Dartford RR 26.74 3
232 191 Robin Heel 59 54:13 Gravesend RR & AC 26.36 62
233 192 Darren Moss 40 54:15 Dartford RR 25.97 11
234 41 Claire Greenaway 30 54:22 Thanet RR 65.22 2
235 42 Jane Blackmore 53 55:04 Swanley & Dist AC 64.35 86
236 43 Marion Povey 61 55:08 Dartford RR 63.48 9
237 193 Terry Povey 58 55:09 Dartford RR 25.58 26
238 44 Sandra Hampton 44 55:10 Thanet RR 62.61 Debut
239 194 Neil Godden 61 55:11 Canterbury H 25.19 28
240 195 Terry Nice 59 55:18 Medway & Mstn AC 24.81 58
241 45 Fiona Buckingham 48 55:19 Paddock Wood AC 61.74 59
242 196 Martin Flynn 35 55:19 Gravesend RR & AC 24.42 5
243 197 Peter Yarlett 63 55:22 Canterbury H 24.03 34
244 198 Paul Hemsley 53 55:25 Bromley Vets AC 23.64 12
245 199 Nigel Kent 54 55:27 New Eltham J 23.26 57
246 200 Nigel Groves 50 55:28 Maidstone H 22.87 4
247 46 Sue Little 46 55:32 Deal Tri Club 60.87 18
248 201 Martin Hiller 47 55:46 Thanet RR 22.48 5
249 202 Roger Harris 60 55:52 Bromley Vets AC 22.09 27
250 47 Oliva Senbanjo 34 55:58 Petts Wood Runners 60.00 2
251 203 Tony Savage 61 56:04 Canterbury H 21.71 25
252 204 Vic Withey 66 56:06 Dartford RR 21.32 90
253 205 Jim Peters 54 56:09 Bromley Vets AC 20.93 51
254 48 Clare Wiseman 50 56:11 Deal Tri Club 59.13 38
255 206 Simon Read 55 56:26 Deal Tri Club 20.54 3
256 207 James Topham 44 56:35 Sittingbourne Str 20.16 4
257 49 Clair Thornton 40 56:37 Sevenoaks AC 58.26 11
258 50 Marijana Urbany 45 56:39 Bromley Vets AC 57.39 10
259 208 Paul Sanderson 38 56:41 Larkfield AC 19.77 3
260 209 Peter Godbee 65 56:46 Swanley & Dist AC 19.38 73
261 51 Ivonne Goetsch 36 56:49 Maidstone H 56.52 2
262 52 Sigrid Robson 52 56:56 Petts Wood Runners 55.65 13
263 210 Mark Randall 40 56:57 Maidstone H 18.99 14
264 211 Keith Whiskin 44 56:58 Sittingbourne Str 18.60 2
265 212 Jeremy Woolley 61 57:06 Larkfield AC 18.22 7
266 53 Bridget Macedonski 51 57:06 Bromley Vets AC 54.78 15
267 213 Ian Martin 34 57:07 Dartford RR 17.83 14
268 214 George Samuel 26 57:08 Sittingbourne Str 17.44 8
269 215 Paul Bowditch 47 57:14 Sittingbourne Str 17.05 2
270 54 Debbie Sykes 51 57:22 Deal Tri Club 53.91 22
271 216 Richard Hudson 59 57:24 Canterbury H 16.67 5
272 217 Joe Hicks 62 57:26 Canterbury H 16.28 45
273 218 John Murphy 58 57:36 Sittingbourne Str 15.89 51
274 55 Carly Jameson 37 57:41 Istead & Ifield H 53.04 4
275 56 Sonja Laing 45 57:44 Petts Wood Runners 52.17 14
276 57 Claire May 50 57:44 Dartford RR 51.30 17
277 58 Louise Chapman 29 57:45 Istead & Ifield H 50.43 4
278 219 Matt Baxter 42 57:46 Istead & Ifield H 15.50 Debut
279 220 Richard Stirk 38 57:49 Thanet RR 15.12 13
280 221 Gary Bignell 42 57:52 Dartford RR 14.73 2
281 59 Kirstein Martin 43 57:53 Istead & Ifield H 49.57 5
282 60 Alex Cooper 43 57:54 Dartford RR 48.70 13
283 222 Richard Purton 34 57:55 Thanet RR 14.34 3
284 223 Peter Cane 61 57:57 New Eltham J 13.95 42
285 61 Happy Fisher 39 58:29 Sevenoaks AC 47.83 39
286 224 Alex Simpson 59 58:31 Sittingbourne Str 13.57 25
287 62 Kerry Pearce 30 58:33 Sittingbourne Str 46.96 6
288 63 Ann Dellow 60 58:34 Dartford RR 46.09 23
289 225 John Kemp 70 58:41 New Eltham J 13.18 69
290 64 Sally Howson 46 58:50 Maidstone H 45.22 8
291 226 Paul Hooper 58 58:54 Dartford RR 12.79 5
292 65 Deb Parris 47 59:31 Canterbury H 44.35 5
293 66 Sarah Harmes 43 59:38 Thanet RR 43.48 12
294 227 Dave Martin 66 59:42 Deal Tri Club 12.40 39
295 67 Izzy Wignall 17 59:49 Larkfield AC 42.61 3
296 68 Helen Graves 30 1:00:00 Dartford RR 41.74 14
297 69 Elizabeth Ives 48 1:00:34 Dartford H 40.87 6
298 70 Helen Hardware 35 1:00:49 Paddock Wood AC 40.00 4
299 71 Steph Dann 27 1:00:54 Dartford H 39.13 15
300 72 Claire Holder 41 1:01:04 Istead & Ifield H 38.26 9
301 73 Sally Dawodu-Talabi 52 1:01:09 Istead & Ifield H 37.39 21
302 74 Stacey Harrison 40 1:01:12 Istead & Ifield H 36.52 4
303 75 Joanne Murphy 55 1:01:14 Sittingbourne Str 35.65 58
304 228 Gary Brisley 38 1:01:16 Deal Tri Club 12.02 2
305 229 John Cooper 56 1:01:22 Canterbury H 11.63 16
306 76 Jo Holl 49 1:01:23 Thanet RR 34.78 Debut
307 230 Michael Foster 45 1:01:23 Sittingbourne Str 11.24 12
308 231 Derek Hopkins 54 1:01:26 Petts Wood Runners 10.85 5
309 77 Tina Jones 69 1:01:26 Canterbury H 33.91 28
310 232 Harley Clark-Hurren 35 1:01:32 Dartford H 10.47 4
311 233 Oliver Northrop 42 1:01:33 Thanet RR 10.08 7
312 234 John Leach 71 1:01:36 New Eltham J 9.69 53
313 235 Bob Pullen 53 1:01:40 Canterbury H 9.30 62
314 78 Vikki Hill 44 1:01:43 Istead & Ifield H 33.04 6
315 79 Bozena Gubaniova 34 1:01:43 Larkfield AC 32.17 2
316 80 Julie Hibbard 52 1:01:44 Dartford RR 31.30 16
317 81 Melanie Christodoulou 24 1:01:44 Canterbury H 30.43 10
318 236 Vernon Thomas 71 1:01:44 Plumstead Rnnrs 8.91 5
319 237 John Hartley 69 1:01:47 Canterbury H 8.53 68
320 82 Lynne Hacon 49 1:02:09 Sittingbourne Str 29.57 36
321 83 Ellen O'Shea 51 1:02:25 Larkfield AC 28.70 10
322 84 Janine Harris 45 1:02:32 Petts Wood Runners 27.83 Debut
323 238 James Fitzmaurice 73 1:02:33 Sevenoaks AC 8.14 54
324 239 John Constable 52 1:03:02 Maidstone H 7.75 15
325 240 Matthew Parmenter 41 1:03:07 Istead & Ifield H 7.36 9
326 85 Jackie Harraway 49 1:03:42 Maidstone H 26.96 6
327 241 Darren Gregory 46 1:03:56 New Eltham J 6.98 3
328 86 Louise Moore 47 1:04:19 Deal Tri Club 26.09 6
329 87 Rosie Maltby 27 1:04:27 Canterbury H 25.22 8
330 242 Colin Carpenter 65 1:04:55 Medway & Mstn AC 6.59 92
331 243 Michael Richardson 64 1:05:11 Dartford RR 6.20 96
332 88 Nicola Wignall 51 1:05:13 Larkfield AC 24.35 9
333 89 Sarah Stonard 41 1:05:20 Petts Wood Runners 23.48 4
334 90 Helen Taylor 38 1:05:20 Petts Wood Runners 22.61 5
335 244 John O'Toole 44 1:05:20 Petts Wood Runners 5.81 2
336 245 Jonathan Bottomer 50 1:05:21 Petts Wood Runners 5.43 2
337 91 Laura Stables 40 1:05:21 Petts Wood Runners 21.74 4
338 246 Peter Eves 62 1:05:21 Petts Wood Runners 5.04 Debut
339 92 Rachel Bignell 44 1:05:21 Dartford RR 20.87 4
340 247 Rob Gladden 54 1:05:43 Sittingbourne Str 4.65 Debut
341 93 Nicola Mooney 39 1:06:01 Dartford RR 20.00 6
342 248 Neil Taylor 61 1:06:05 Larkfield AC 4.26 40
343 249 Nigel Pattenden 63 1:06:10 Maidstone H 3.88 4
344 94 Dianne Cooper 51 1:06:46 Dartford RR 19.13 26
345 250 Alan Jackaman 66 1:06:54 New Eltham J 3.49 10
346 251 Ron Smith 75 1:07:57 Sittingbourne Str 3.10 74
347 95 Fay Oram 44 1:08:06 Istead & Ifield H 18.26 5
348 96 Fiona Hemsley 56 1:08:46 Bromley Vets AC 17.39 3
349 97 Janet Simms 49 1:08:46 Bromley Vets AC 16.52 9
350 98 Jo Conway 35 1:09:03 Plumstead Rnnrs 15.65 7
351 99 Sarah Luckman 45 1:09:24 Swanley & Dist AC 14.78 2
352 252 Robin Bell 57 1:09:31 Plumstead Rnnrs 2.71 19
353 100 Stephanie Cramp 27 1:09:35 Plumstead Rnnrs 13.91 2
354 101 Diana Tilston 41 1:11:12 Paddock Wood AC 13.04 3
355 102 Shirley Pullen 51 1:11:14 Canterbury H 12.17 9
356 103 Dawn Gibbons 51 1:11:21 Larkfield AC 11.30 18
357 104 Ann Thompson 52 1:11:29 Petts Wood Runners 10.43 9
358 105 Karen Hoult 51 1:11:32 Canterbury H 9.57 10
359 106 Cassie Murray 32 1:11:35 Dartford RR 8.70 10
360 253 Paul Jackson 40 1:11:52 Dartford RR 2.33 28
361 107 Kerry Dexter 47 1:13:48 Swanley & Dist AC 7.83 2
362 254 Lee Collins 44 1:14:25 Plumstead Rnnrs 1.94 7
363 108 Natalie Compton 35 1:14:58 Petts Wood Runners 6.96 5
364 109 Rebecca Vanin 37 1:14:58 Petts Wood Runners 6.09 4
365 255 Jonathan Pegg 51 1:15:50 Bromley Vets AC 1.55 4
366 256 Derek Evenden 64 1:17:15 Maidstone H 1.16 31
367 110 Sarah Taylor 27 1:19:49 Larkfield AC 5.22 9
368 257 Mathew Stevens 38 1:23:42 Petts Wood Runners 0.78 3
369 258 Phil Hadler 70 1:23:43 Canterbury H 0.39 5
370 111 Lauren King 33 1:25:14 Deal Tri Club 4.35 2
371 112 Sue Stevens 52 1:27:25 Bromley Vets AC 3.48 Debut
372 113 Orla Weston 52 1:27:42 Petts Wood Runners 2.61 3
373 114 Bernie Fry 52 1:29:40 Bromley Vets AC 1.74 7
374 115 Pat Cliff 58 1:29:48 Bromley Vets AC 0.87 7