Kent Fitness XC Match 6, Season 2014-2015

Minnis Bay, Birchington on 2015-01-18 at 11:00

Please choose how you would like to filter the results.
361 runners listed
Ov Pos Lg Pos Runner Age Time Club Rating # Races
1 1 Peter Hogben 22 36:55 Canterbury H 100.00 14
2 2 Noel Sutton 43 36:57 Thanet RR 99.59 14
3 3 Craig Sharp 40 37:05 Dartford H 99.18 17
4 4 Colin Tricker 33 37:20 Paddock Wood AC 98.78 11
5 5 Andy Fletcher 34 37:29 Dartford RR 98.37 6
6 6 Alex Cameron 18 37:42 Dartford H 97.96 13
7 7 Thomas Purnell 27 38:06 Canterbury H 97.55 13
8 8 Nigel Ling 38 38:19 Dartford RR 97.14 11
9 9 Clayton Barrett 36 38:58 Larkfield AC 96.73 18
10 10 Tom Millard 29 39:11 Canterbury H 96.33 10
11 11 Sam Proctor 25 39:13 Dartford RR 95.92 6
12 12 Connor Burford 17 39:16 Dartford H 95.51 19
13 13 Steve Hobbs 40 39:28 Canterbury H 95.10 4
14 14 John Matthews 42 39:48 Canterbury H 94.69 5
15 15 Lloyd Nutley 34 39:53 Deal Tri Club 94.29 12
16 16 Andy Walpole 34 39:57 Dartford RR 93.88 6
17 17 Chris Desmond 51 39:58 Sevenoaks AC 93.47 67
18 18 Terry Reeves 34 40:05 Dartford RR 93.06 13
19 19 Danny Gower 31 40:12 Dartford RR 92.65 6
20 20 Ben McGee 33 40:23 Deal Tri Club 92.24 5
21 21 Jonathan Pearce 32 40:24 Istead & Ifield H 91.84 4
22 22 Adam Cable 29 40:51 Larkfield AC 91.43 5
23 23 Simon Bryant 37 40:54 Petts Wood Runners 91.02 9
24 24 Gavin Kitchingham 47 41:06 Bromley Vets AC 90.61 24
25 25 Mark Champion 46 41:13 Istead & Ifield H 90.20 57
26 26 Tony Durey 51 41:17 Dartford H 89.80 58
27 27 Bryan Maillardet Jun. 33 41:26 New Eltham J 89.39 47
28 28 Martin Cunningham 52 41:32 Petts Wood Runners 88.98 12
29 29 Jimmy Sieloff 18 41:46 Sittingbourne Str 88.57 15
30 30 Paul Jones 36 41:48 Istead & Ifield H 88.16 5
31 31 Joe Parsons 24 41:51 Sevenoaks AC 87.76 10
32 32 Jacob Hussey 48 41:55 Plumstead Rnnrs 87.35 29
33 33 Andy Ashlee 45 42:02 Sevenoaks AC 86.94 12
34 34 Peter Griffiths 53 42:06 Plumstead Rnnrs 86.53 7
35 35 Chris Brenchley 44 42:07 Thanet RR 86.12 13
36 36 Steven Stockwell 37 42:16 Dartford H 85.71 4
37 37 Don Lawless 50 42:19 Maidstone H 85.31 6
38 38 Oliver Porritt 34 42:24 Petts Wood Runners 84.90 4
39 39 Yiannis Christodoulou 31 42:41 Canterbury H 84.49 10
40 40 Stuart Waterman 36 42:42 Dartford H 84.08 22
41 41 Alan Jones 47 42:46 Medway & Mstn AC 83.67 6
42 42 Lee Simpson 21 42:48 Sittingbourne Str 83.27 22
43 43 Robert White 44 42:49 Dartford RR 82.86 23
44 44 Derren May 41 42:52 Dartford H 82.45 4
45 45 Steve Jarvis 42 42:53 Dartford RR 82.04 32
46 46 Steve Reeves 44 43:16 Larkfield AC 81.63 27
47 47 Matt Erwood 43 43:26 Dartford H 81.22 5
48 48 Peter Buckingham 46 43:31 Paddock Wood AC 80.82 59
49 49 Peter Butler 56 43:37 Dartford RR 80.41 53
50 1 Jill Cliff 45 43:39 Deal Tri Club 100.00 17
51 50 Trevor Wignall 55 43:43 Larkfield AC 80.00 5
52 51 Jamie Fernandes 28 43:48 Petts Wood Runners 79.59 11
53 52 Ian Miller 44 43:50 New Eltham J 79.18 17
54 53 Ronan McCarthy 36 44:04 Dartford RR 78.78 10
55 54 Matt Hedderman 17 44:05 Larkfield AC 78.37 10
56 55 Chris Patey 24 44:06 Larkfield AC 77.96 7
57 56 Daniel Witt 39 44:11 Sevenoaks AC 77.55 27
58 57 Dave Bowden 51 44:16 Canterbury H 77.14 15
59 58 Alan Newman 61 44:28 Paddock Wood AC 76.73 29
60 59 John O'Callaghan 30 44:31 Sevenoaks AC 76.33 3
61 60 Nick Lever 50 44:33 Thanet RR 75.92 8
62 61 Mike Poppy 48 44:37 Sittingbourne Str 75.51 79
63 62 Mike Murdoch 47 44:41 Maidstone H 75.10 67
64 63 Robert Whittaker 54 44:48 Sittingbourne Str 74.69 9
65 64 Neil Hacon 46 44:57 Sittingbourne Str 74.29 51
66 2 Claire Day 34 45:01 Paddock Wood AC 99.13 14
67 65 Stephen Searby 51 45:04 Sevenoaks AC 73.88 5
68 66 Chris Topp 33 45:06 Dartford RR 73.47 35
69 67 James McHattie 30 45:07 Dartford RR 73.06 10
70 68 Ian Stokes 55 45:14 Canterbury H 72.65 4
71 69 Mark Wild 44 45:21 Paddock Wood AC 72.24 7
72 70 Andy Swan 44 45:26 Deal Tri Club 71.84 6
73 71 James Graham 61 45:36 Sevenoaks AC 71.43 5
74 3 Nicola Susans 34 45:42 Larkfield AC 98.26 64
75 72 David Ringrose 44 45:44 Dartford RR 71.02 49
76 73 Tex Ryan 24 45:53 Sevenoaks AC 70.61 2
77 74 Martin Clark 27 46:05 Sittingbourne Str 70.20 13
78 75 Jeremy Pridmore 41 46:07 Dartford H 69.80 9
79 76 Raymond Pearce 55 46:08 Istead & Ifield H 69.39 30
80 77 Andrew Breese 41 46:09 Petts Wood Runners 68.98 10
81 78 Kent Parker 49 46:10 Sittingbourne Str 68.57 62
82 79 David Gardiner 50 46:11 Maidstone H 68.16 4
83 80 Craig Thomas 53 46:12 Canterbury H 67.76 14
84 81 David Wright 49 46:13 Gravesend RR & AC 67.35 65
85 82 John Gurney 57 46:14 Petts Wood Runners 66.94 11
86 83 Peter Gibson 54 46:20 Istead & Ifield H 66.53 27
87 84 James Storey 35 46:22 Dartford RR 66.12 15
88 85 Martyn Earl 34 46:28 Maidstone H 65.71 38
89 4 Lynne Champion 46 46:30 Istead & Ifield H 97.39 47
90 86 Neil Thompson 48 46:36 Petts Wood Runners 65.31 5
91 87 Kev Brown 55 46:38 Deal Tri Club 64.90 33
92 88 Glyn Pallister 47 46:41 Medway & Mstn AC 64.49 6
93 89 James Hall 35 46:51 Thanet RR 64.08 Debut
94 5 Sarah Shepherd 21 46:52 Paddock Wood AC 96.52 17
95 90 Simon Roberts 43 47:04 Maidstone H 63.67 10
96 91 Rob Laing 47 47:07 Petts Wood Runners 63.27 6
97 6 Julie Stoppani 51 47:08 Maidstone H 95.65 60
98 92 David Thornby 63 47:13 Maidstone H 62.86 46
99 93 Nick Gallavin 40 47:14 Sittingbourne Str 62.45 2
100 94 Ian Gower 55 47:15 Sittingbourne Str 62.04 76
101 95 Alun Rodgers 48 47:17 Medway & Mstn AC 61.63 73
102 96 Mike Reeves 49 47:31 Petts Wood Runners 61.22 9
103 97 Colin Kent 49 47:28 Canterbury H 60.82 33
104 98 Tony Waldron 47 47:30 Sevenoaks AC 60.41 12
105 99 Andy Girling 59 47:36 Deal Tri Club 60.00 20
106 100 Brian Pitkin 50 47:38 Dartford RR 59.59 28
107 101 John Denyer 66 47:43 Sevenoaks AC 59.18 35
108 7 Jenny Neal 45 47:47 New Eltham J 94.78 63
109 102 Neil Clark 50 47:51 Larkfield AC 58.78 17
110 8 Hannah Roberts 34 47:52 Petts Wood Runners 93.91 10
111 103 Tim Springett 50 47:54 Petts Wood Runners 58.37 7
112 104 Matt Cook   48:02 Swanley & Dist AC 57.96 Debut
113 9 Ann Fuller 48 48:04 Dartford RR 93.04 42
114 105 Stephen Robson 49 48:06 Petts Wood Runners 57.55 10
115 10 Penny Ellison 38 48:09 Maidstone H 92.17 4
116 11 Anoushka Johnson 40 48:12 Dartford H 91.30 6
117 106 Ian Pateman 57 48:14 Sittingbourne Str 57.14 66
118 12 Emma Hollands 42 48:17 Paddock Wood AC 90.43 13
119 13 Emma Sharp 34 48:18 Dartford H 89.57 4
120 14 Francesca Paton-Smith 36 48:23 Canterbury H 88.70 3
121 107 Andrew Maillardet 38 48:29 New Eltham J 56.73 28
122 108 Matthew Kingsnorth 29 48:34 Sittingbourne Str 56.33 2
123 109 Antony O'Brien 40 48:36 New Eltham J 55.92 20
124 110 Richard Bidois 48 48:39 Paddock Wood AC 55.51 54
125 111 Phil Wells 51 48:41 Dartford RR 55.10 22
126 112 Gabriel Hall   48:51 Plumstead Rnnrs 54.69 2
127 113 Adam Cowper-Smith 55 48:52 Canterbury H 54.29 12
128 15 Marnie Ellison 41 48:55 Dartford RR 87.83 32
129 114 Steve Reynolds 56 48:58 Canterbury H 53.88 64
130 115 Paul Hiles 54 49:00 Plumstead Rnnrs 53.47 35
131 116 Andy Dunmall 48 49:01 Swanley & Dist AC 53.06 45
132 117 Steve Shrimplin 57 49:06 Sittingbourne Str 52.65 72
133 118 Robert Davison 60 49:08 Canterbury H 52.24 58
134 119 Chris Marshall 67 49:12 Bromley Vets AC 51.84 81
135 120 Michael White 51 49:15 Maidstone H 51.43 50
136 121 Mark Wenman 60 49:20 Canterbury H 51.02 56
137 122 Martin Nicholls 54 49:22 Dartford RR 50.61 38
138 123 Barry Hopkins 35 49:38 Canterbury H 50.20 12
139 16 Natalie Campbell 28 49:46 Sittingbourne Str 86.96 Debut
140 124 Matt Woolston 42 49:47 Swanley & Dist AC 49.80 32
141 17 Lisa Reid 23 49:49 Dartford H 86.09 13
142 125 Chris Dellow 62 49:50 Dartford RR 49.39 38
143 18 Catherine Roberts 43 49:51 Maidstone H 85.22 11
144 19 Emily Kent 26 49:52 Dartford RR 84.35 6
145 126 Martin Lillis 42 49:53 Maidstone H 48.98 2
146 127 Keith Dean 50 49:54 Maidstone H 48.57 11
147 128 Paul O'Keefe 44 49:55 Canterbury H 48.16 3
148 129 Ben Aspland 42 49:57 Maidstone H 47.76 9
149 20 Laura Portway 32 49:58 New Eltham J 83.48 22
150 21 Nanna Borgnes 17 50:04 Canterbury H 82.61 Debut
151 130 Phil Wyard 52 50:05 Canterbury H 47.35 28
152 131 Duncan Cochrane 57 50:07 Sevenoaks AC 46.94 11
153 132 Tim Biddle 36 50:17 Deal Tri Club 46.53 3
154 133 David Ballard 51 50:26 Dartford RR 46.12 5
155 22 Bernadette Harrop 41 50:30 Medway & Mstn AC 81.74 10
156 134 Paul Williams 57 50:45 Sittingbourne Str 45.71 39
157 135 Joe Heselden 33 50:51 Maidstone H 45.31 7
158 136 Tim Veysey-Smith 54 50:54 Paddock Wood AC 44.90 19
159 137 Martin Wisdom 53 50:59 New Eltham J 44.49 63
160 23 Katie Wills 26 51:03 Sevenoaks AC 80.87 3
161 24 Sarah Maguire 45 51:06 Canterbury H 80.00 65
162 138 Andy Evans 44 51:06 Sevenoaks AC 44.08 22
163 139 Richard Vero 54 51:13 Plumstead Rnnrs 43.67 35
164 140 Soheel Bhandari 57 51:17 Bromley Vets AC 43.27 22
165 141 Michael Cheeseman 37 51:22 New Eltham J 42.86 3
166 142 Ian Willmott 47 51:24 Dartford RR 42.45 30
167 25 Barbara Wenman 56 51:25 Canterbury H 79.13 59
168 143 Peter Yarlett 62 51:26 Canterbury H 42.04 29
169 144 David Dean 57 51:27 Larkfield AC 41.63 51
170 145 Dave Morris 65 51:28 Larkfield AC 41.22 47
171 26 Pauline Dalton 50 51:30 Sevenoaks AC 78.26 28
172 146 Keith Tanner 48 51:31 Plumstead Rnnrs 40.82 14
173 147 Rob Brunger 36 51:33 Maidstone H 40.41 7
174 148 Alan Cox 55 51:33 New Eltham J 40.00 50
175 149 Glen Ridout 56 51:34 Dartford RR 39.59 28
176 150 Marco Keir 53 51:35 Canterbury H 39.18 43
177 27 Renate Blacker 45 51:39 Swanley & Dist AC 77.39 10
178 151 John Annett 57 51:43 Dartford RR 38.78 27
179 28 Vikki Baker 39 51:44 Sittingbourne Str 76.52 9
180 152 Andy Farrant 58 51:47 Canterbury H 38.37 51
181 153 Rupert Spedding 31 51:52 Sittingbourne Str 37.96 2
182 29 Emma Doyle 37 51:54 Petts Wood Runners 75.65 2
183 154 David Cheeseman 48 52:00 New Eltham J 37.55 3
184 30 Alison Davey 35 52:02 Sittingbourne Str 74.78 9
185 155 David Valenti 25 52:16 Sittingbourne Str 37.14 Debut
186 156 Craig Wickes 47 52:00 Swanley & Dist AC 36.73 17
187 31 Alex Field 17 52:17 Gravesend RR & AC 73.91 3
188 157 Phil Greenfield 55 52:19 Bromley Vets AC 36.33 40
189 158 Steve Smith 47 52:24 Dartford H 35.92 21
190 159 Peter Cane 60 52:27 New Eltham J 35.51 40
191 160 Richey Escourt 37 52:28 Dartford H 35.10 2
192 32 Janet Cobby 53 52:32 New Eltham J 73.04 68
193 161 John Crockford 46 52:39 Gravesend RR & AC 34.69 9
194 162 Duncan Scott 52 52:40 Dartford H 34.29 2
195 163 Stuart Bing 35 52:42 Sittingbourne Str 33.88 6
196 33 Debbie Patmore 45 52:47 Dartford RR 72.17 13
197 164 Stuart Melville 31 52:49 Canterbury H 33.47 4
198 165 Robin Heel 58 52:54 Gravesend RR & AC 33.06 59
199 34 Joanne Norrington 31 52:55 Canterbury H 71.30 24
200 166 Scott Schurmer 43 52:56 Larkfield AC 32.65 12
201 167 David Brooker 48 53:04 Maidstone H 32.24 4
202 168 Nigel Bulmer   53:05 Bromley Vets AC 31.84 Debut
203 35 Jane Blackmore 52 53:10 Swanley & Dist AC 70.43 79
204 169 David Lewis 60 53:15 New Eltham J 31.43 2
205 170 Ian Hoad 53 53:16 Maidstone H 31.02 64
206 36 Jennie Gardner 34 53:39 Canterbury H 69.57 7
207 37 Ellen Rowe 41 53:47 Canterbury H 68.70 Debut
208 171 Graham Wilsher 47 53:58 Plumstead Rnnrs 30.61 33
209 172 John Gillis 56 54:00 Istead & Ifield H 30.20 55
210 38 Yvonne Elliott 49 54:07 Deal Tri Club 67.83 21
211 39 Geraldine Eastment 48 54:15 New Eltham J 66.96 31
212 40 Penny Birchall 58 54:21 Canterbury H 66.09 14
213 173 Jevgenij Kazanov 57 54:31 Bromley Vets AC 29.80 4
214 41 Beth Burnett 21 54:47 Canterbury H 65.22 Debut
215 174 Peter Heath 58 54:49 Thanet RR 29.39 3
216 175 Paul Hemsley 52 54:51 Bromley Vets AC 28.98 9
217 176 Tom Woodcock 21 54:53 New Eltham J 28.57 Debut
218 177 Steve Parsons 41 54:54 Dartford H 28.16 5
219 42 Fiona Buckingham 47 54:57 Paddock Wood AC 64.35 54
220 178 Darren Moss 39 54:59 Dartford RR 27.76 9
221 43 Jane Dew 45 55:04 Paddock Wood AC 63.48 3
222 179 Andrew Nellies 35 55:05 Sittingbourne Str 27.35 5
223 180 Dave Tyler 38 55:06 Plumstead Rnnrs 26.94 9
224 181 Martin White 47 55:07 Sevenoaks AC 26.53 12
225 44 Lori Tricker 30 55:08 Paddock Wood AC 62.61 6
226 182 Tony Savage 60 55:09 Canterbury H 26.12 23
227 183 Geoff Kitchener 65 55:10 Sevenoaks AC 25.71 63
228 184 John Kemp 69 55:12 New Eltham J 25.31 62
229 185 Simon Riley 51 55:13 New Eltham J 24.90 55
230 186 David Truman 54 55:14 Sevenoaks AC 24.49 22
231 187 Steven Clark 61 55:16 Canterbury H 24.08 86
232 45 Caroline Terburgh 39 55:22 Larkfield AC 61.74 19
233 188 Jan Baltruschat 55 55:30 New Eltham J 23.67 10
234 46 Nicki Thompson 38 55:32 Sevenoaks AC 60.87 12
235 47 Sonja Laing 44 55:35 Petts Wood Runners 60.00 7
236 48 Delphi Lever 48 55:37 Thanet RR 59.13 6
237 189 Sam Bennett 41 55:42 Sevenoaks AC 23.27 8
238 190 Peter Hayward 59 55:50 New Eltham J 22.86 8
239 191 Jim Peters 53 55:52 Bromley Vets AC 22.45 46
240 192 Craig Eccleston 35 55:56 Sittingbourne Str 22.04 Debut
241 193 Nigel Kent 53 56:01 New Eltham J 21.63 52
242 194 Stephen Forshaw 45 56:05 Thanet RR 21.22 23
243 49 Sarah Shewell 55 56:06 Sevenoaks AC 58.26 82
244 195 Duncan Warwick-Champion 50 56:07 Sevenoaks AC 20.82 11
245 50 Sarah Regan 43 56:08 Bromley Vets AC 57.39 3
246 51 Alex Cooper 42 56:09 Dartford RR 56.52 6
247 52 Sue James 64 56:10 Paddock Wood AC 55.65 55
248 196 Paul Cooper   56:11 Dartford RR 20.41 Debut
249 197 Rob Wiles 64 56:12 Larkfield AC 20.00 45
250 53 Fiona Tester 39 56:16 Canterbury H 54.78 Debut
251 54 Sigrid Robson 51 56:22 Petts Wood Runners 53.91 10
252 55 Rebecca Still 36 56:41 Istead & Ifield H 53.04 4
253 198 Alex Simpson 58 56:42 Sittingbourne Str 19.59 20
254 56 Laura Woods 38 56:49 Sittingbourne Str 52.17 2
255 57 Siobhan Palmer 31 56:51 Plumstead Rnnrs 51.30 13
256 58 Theresa Johns 50 56:54 Canterbury H 50.43 Debut
257 59 Dawn Saunders 44 57:05 Plumstead Rnnrs 49.57 19
258 199 Barry Bell 66 57:06 Istead & Ifield H 19.18 60
259 200 Sean McGranaghan 58 57:13 New Eltham J 18.78 57
260 201 Gerald Krause 58 57:14 Maidstone H 18.37 21
261 60 Steph Dann 26 57:19 Dartford H 48.70 9
262 202 Stuart Nice 61 57:20 Medway & Mstn AC 17.96 82
263 203 Mark Randall 39 57:22 Maidstone H 17.55 9
264 204 Frazer Westmorland   57:27 Dartford RR 17.14 Debut
265 205 Roy Gooderson 57 57:30 Canterbury H 16.73 56
266 61 Sally Dawodu-Talabi 51 57:34 Istead & Ifield H 47.83 15
267 206 Stephen King 34 57:57 Deal Tri Club 16.33 6
268 207 Dave Martin 65 57:59 Deal Tri Club 15.92 36
269 208 Dave Behagg 41 58:06 Dartford RR 15.51 35
270 62 Tania Yates 53 58:07 Istead & Ifield H 46.96 20
271 209 Roger Harris 59 58:11 Bromley Vets AC 15.10 21
272 63 Ella Pyman 48 58:17 Sevenoaks AC 46.09 4
273 210 James Fitzmaurice 72 58:19 Sevenoaks AC 14.69 50
274 211 Andrew Stubbs   58:22 Petts Wood Runners 14.29 Debut
275 64 Lisa O'Keefe 42 58:32 Dartford RR 45.22 6
276 212 Craig Peake 55 58:33 Maidstone H 13.88 48
277 65 Gemma Jeffrey 33 58:48 Canterbury H 44.35 10
278 66 Marion Povey 55 58:50 Dartford RR 43.48 4
279 213 Terry Povey 57 58:51 Dartford RR 13.47 21
280 67 Happy Fisher 38 58:55 Sevenoaks AC 42.61 36
281 68 Clare Wiseman 49 59:00 Deal Tri Club 41.74 34
282 69 Sarah Harmes 42 59:04 Thanet RR 40.87 11
283 70 Marijana Urbany 44 59:17 Bromley Vets AC 40.00 4
284 71 Bridget Macedonski 50 59:19 Bromley Vets AC 39.13 10
285 72 Anne Unseld 65 59:30 Bromley Vets AC 38.26 38
286 73 Barbara Ockenden 61 59:39 Istead & Ifield H 37.39 21
287 214 Colin Carpenter 64 59:40 Medway & Mstn AC 13.06 86
288 74 Vanessa Hollamby 53 59:44 Paddock Wood AC 36.52 26
289 75 Julie Greene 43 59:49 Sittingbourne Str 35.65 22
290 215 Guy Marchiegiani 74 59:50 Plumstead Rnnrs 12.65 20
291 216 Chris Hunt 55 59:52 New Eltham J 12.24 18
292 217 Oliver Northrop 41 1:00:09 Thanet RR 11.84 5
293 218 Richard John 41 1:00:11 Plumstead Rnnrs 11.43 2
294 76 Auria Dee 30 1:00:21 Paddock Wood AC 34.78 2
295 77 Debbie Hatt 45 1:00:36 Thanet RR 33.91 13
296 219 Vic Withey 65 1:00:38 Dartford RR 11.02 83
297 220 Roy Knight 64 1:00:39 Dartford RR 10.61 20
298 221 Andrew Howe 43 1:00:46 Swanley & Dist AC 10.20 3
299 222 Ian Scott 66 1:00:53 Plumstead Rnnrs 9.80 6
300 223 Daryl Lucas 49 1:01:18 Istead & Ifield H 9.39 17
301 78 Janette Lillis 42 1:01:21 Maidstone H 33.04 2
302 -- ????   1:01:26 Guest -- --
303 79 Dawn Dannett   1:01:29 Dartford H 32.17 Debut
304 224 Kev Gardener 45 1:01:42 Deal Tri Club 8.98 27
305 225 Jake Bowd 23 1:01:53 Thanet RR 8.57 2
306 80 Debbie Sykes 50 1:01:56 Deal Tri Club 31.30 17
307 226 Steve Walker 59 1:02:10 New Eltham J 8.16 77
308 227 Lee Walker 40 1:02:13 Plumstead Rnnrs 7.76 6
309 228 Austen Carpenter 31 1:02:27 Medway & Mstn AC 7.35 10
310 229 Phil Kinnill 62 1:02:30 Thanet RR 6.94 39
311 230 Ray Marshall 67 1:02:35 Plumstead Rnnrs 6.53 44
312 231 Brian Sidell 51 1:02:50 Dartford RR 6.12 25
313 232 Neil Taylor 60 1:02:52 Larkfield AC 5.71 35
314 81 Helen Graves 29 1:03:03 Dartford RR 30.43 9
315 233 Michael Foster 44 1:03:15 Sittingbourne Str 5.31 7
316 234 John Cooper 55 1:03:31 Canterbury H 4.90 11
317 82 Nicola Wignall 50 1:03:34 Larkfield AC 29.57 5
318 235 John Hartley 68 1:03:59 Canterbury H 4.49 63
319 83 Sally Beeby 50 1:04:31 Larkfield AC 28.70 19
320 84 Rachel Dellafera 24 1:04:46 Gravesend RR & AC 27.83 4
321 236 Ron Smith 74 1:04:48 Sittingbourne Str 4.08 69
322 237 Sebastian Charlery 22 1:04:50 Sittingbourne Str 3.67 2
323 85 Laura Wellard 27 1:04:51 Sittingbourne Str 26.96 3
324 86 Annie Ross 63 1:04:53 Paddock Wood AC 26.09 36
325 87 Lorraine Lyons 47 1:04:54 Deal Tri Club 25.22 22
326 88 Gina Woodfine 45 1:04:56 Sittingbourne Str 24.35 2
327 89 Jo Piper 42 1:05:49 Thanet RR 23.48 2
328 90 Roz Swandale 46 1:06:11 Thanet RR 22.61 4
329 91 Keeley Hoad 39 1:06:19 Paddock Wood AC 21.74 5
330 92 Claire Stirk 49 1:06:25 Thanet RR 20.87 10
331 93 Rebecca Vanin 36 1:06:28 Petts Wood Runners 20.00 3
332 238 Mel Paszkowski 69 1:06:30 Maidstone H 3.27 23
333 239 Michael Richardson 63 1:06:38 Dartford RR 2.86 89
334 94 Karien Esterhuyse 32 1:06:40 Petts Wood Runners 19.13 2
335 95 Ellen O'Shea 50 1:06:56 Larkfield AC 18.26 4
336 240 Bob Pullen 52 1:07:24 Canterbury H 2.45 56
337 241 Ravi Cautick 39 1:07:39 Larkfield AC 2.04 55
338 242 Lee Collins 43 1:08:20 Plumstead Rnnrs 1.63 5
339 96 Melanie Christodoulou 23 1:08:38 Canterbury H 17.39 4
340 97 Karen Hoult 50 1:09:06 Canterbury H 16.52 4
341 98 Anna Willard 42 1:09:28 Swanley & Dist AC 15.65 26
342 243 Simon Cowie 56 1:09:57 Bromley Vets AC 1.22 19
343 99 Lynne Hacon 48 1:11:34 Sittingbourne Str 14.78 33
344 244 Mike Baron 55 1:11:56 Swanley & Dist AC 0.82 57
345 100 Crystal Maugey 20 1:12:07 Dartford H 13.91 2
346 101 Ruth Thurlow 36 1:12:14 Gravesend RR & AC 13.04 2
347 102 Dianne Cooper 50 1:12:27 Dartford RR 12.17 22
348 103 Zena Harper 59 1:12:31 Swanley & Dist AC 11.30 22
349 104 Sue Chivers 56 1:12:42 Paddock Wood AC 10.43 20
350 105 Hillary Collins 53 1:13:45 Deal Tri Club 9.57 2
351 106 Margaret Reidy 50 1:13:45 Deal Tri Club 8.70 26
352 107 Jo Conway 34 1:14:09 Plumstead Rnnrs 7.83 3
353 108 Mel Aflatt 52 1:14:50 Swanley & Dist AC 6.96 3
354 109 Julie Johnson 43 1:15:17 Plumstead Rnnrs 6.09 9
355 110 Shirley Pullen 50 1:15:22 Canterbury H 5.22 3
356 245 John Brown 77 1:16:17 Maidstone H 0.41 73
357 111 Claire Bowler 43 1:16:42 Swanley & Dist AC 4.35 2
358 112 Samantha Goulter 46 1:16:47 Swanley & Dist AC 3.48 3
359 113 Sarah Taylor 26 1:16:53 Larkfield AC 2.61 4
360 114 Annette White   1:17:00 Swanley & Dist AC 1.74 2
361 115 Allison Hales 48 1:27:54 Thanet RR 0.87 10